Комунальний заклад охорони здоров’я “Харківський міський центр здоров’я”

Директор: Григоренко Андрій Андрійович
  • Код за ЄДРПОУ : 02001920
  • пр. Московський, 179
  • Телефон приймальної: 725-55-44
  • gcz_kharkov@ukr.net

Основними функціями закладу є:

організаційно-методична, пропагандиська, видавнича діяльність.

КЗОЗ «Харківський міський центр здоров’я» організовує та проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста Харкова із залученням засобів масової інформації, а також через лікувально-профілактичні заклади міста і установи освіти організовує проведення санітарно-освітньої роботи з пропаганди здорового способу життя та профілактики різних захворювань .

У своїй роботі «Харківський міський центр здоров’я» тісно співпрацює з науковими медичними установами (ХМАПО, ХНМУ, інститут терапії ім. Л.Т. Малої АМН України та ін.).

Співробітники центру беруть участь в роботі наукових з’їздів, симпозіумів, конференцій, семінарів з метою висвітлення питань пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань.

Співробітники центру беруть безпосередню участь в організації та проведенні лекцій, семінарів, конференцій в лікувально-профілактичних установах, закладах освіти та дитячих дошкільних установах.

Щомісяця організовує проведення «Днів фахівця» для медпрацівників міста, а також видає наочну агітацію (листівки, пам’ятки, буклети) з актуальних проблем пропаганди здорового способу життя.

Контакти
  • 700-37-16, 760-77-79

  • medical@citynet.kharkov.ua


© , ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ХАРКIВСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ