З першого дня повномасштабної війни лікар-педіатр Міської дитячої поліклініки №15 Світлана Голубова поєднувала основну роботу з волонтерством. #Обличчя_Харкова

|
З першого дня повномасштабної війни лікар-педіатр Міської дитячої поліклініки №15 Світлана Голубова поєднувала основну роботу з волонтерством.
Проживаючи в районі Комунального ринку, Світлана Іванівна пішки діставалася до ст. м. «Палац спорту» і надавала лікарські консультації дітям і підліткам, які там перебували.
Через певний час Світлану Голубову запросили для волонтерства до відділення паліативної допомоги – дитячого хоспісу. Педіатр знаходилася там у перші місяці війни.
«Незважаючи на загальну паніку, страх і розпач, Світлана Іванівна доглядала хворих діток, ночувала з ними, підтримувала та заспокоювала їх, а також допомагала співробітникам хоспісу в його облаштуванні», – зазначили у закладі.
Зараз Світлана Голубова продовжує виконувати обов’язки педіатра, але у будь-який час готова повернутися до волонтерства, щоб безкорисливо допомагати людям у такий складний час.
Контакти
  • 700-37-16, 760-77-79

  • medical@citynet.kharkov.ua


© , ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ХАРКIВСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ